Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası
Hemen Teklif Al

Yukarıda yer alan bilgileri 3. şahıslarla paylaşmadan, şahsınıza özel indirim ve teklif bilgilerini görüntüleyebilmek için talep etmekteyiz. T.C. kimlik numaranızı almadan tarafınıza teklif yönlendiremiyoruz.

Güvenlik Kodu

Ferdi kaza sigortanız sizi başınıza gelebilecek ve sonuçlarıyla sizi maddi manevi zarara uğratabilecek tüm kazalara karşı güvencenizdir. Gündelik hayatımızda bile onlarca kez kaza eseri yaşanabilecek olaylarla karşılaşırız. Bazen bunlar ucuz atlattık diye geçiştirsek de bazı durumlar geri dönülmesi çok daha zor zararlara yol açabilir.

Timurlar Sigorta Teksan Şube, 30 iş ortağıyla birlikte sunduğu size özel ferdi kaza sigortası seçenekleri ile kaza sonucunda yaşanabilecek, ölüm, sakatlık, tedavi masrafları gibi zorlu süreçlerde sizi koruma altına alacaktır. Sizin için en uygun prim ödemeleri ile sahip olabileceğiniz ferdi kaza sigortası, bu ödemelere karşılık önemli teminatlar sağlayacaktır. . Eskişehir sigortacılar olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin detaylı için şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Timurlar Sigorta Teksan Şube İletişim Bilgileri

Adres: Teksan Sigorta Teksan San. Sit. Çarşı Grubu B Blk. No:47 (Opet  Arkası) ESKİŞEHİR

Gsm : 0549 393 31 43