Dask Yangın Sigortası

Dask Yangın Sigortası
Hemen Teklif Al

Yukarıda yer alan bilgileri 3. şahıslarla paylaşmadan, şahsınıza özel indirim ve teklif bilgilerini görüntüleyebilmek için talep etmekteyiz. T.C. kimlik numaranızı almadan tarafınıza teklif yönlendiremiyoruz.

Güvenlik Kodu

DASK 587 sayılı Zorunlu Deprem sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararnamenin ikinci maddesi hükmü gereğince zorunlu tutulan sigorta çeşitlerinden biridir. bu sigorta sayesinde olası bir deprem anında oluşabilecek hasar, yangın, patlama, yer kayması gibi sonuçlarının sebep olacağı yıkımlar güvence altına alınmaktadır.

Deprem bölgesi olan ülkemizde her evin geleceğe güvenle taşınması için mutlaka zorunlu deprem sigortasının yapılması gerekir. Timurlar Sigorta Teksan Şube olarak birlikte çalıştığımız Türkiye’nin en önemli 30 sigorta firmasından sizin için en uygun DASK’ı seçebilmenize yardımcı oluyoruz.

Bunun dışına yangın sigortası seçeneği ile evleriniz ve iş yerlerinizi yangın gibi büyük yıkım  riski olan tehlikelere karşı temkinli olabilmenizi sağlıyoruz. yangın sigortası ile konut binayı, demirbaşları güvenceleyebileceğiniz gibi eşyalarınız ve ekstraları da poliçenize ekleterek teminat altına alınmasını sağlayabilmekteyiz.

 

Timurlar Sigorta Teksan Şube İletişim Bilgileri

Adres: Teksan Sigorta Teksan San. Sit. Çarşı Grubu B Blk. No:47 (Opet  Arkası) ESKİŞEHİR

Gsm : 0549 393 31 43